A A A

o firmie

Witam, mam na imię Gosia i jestem mamą trzech uroczych małych dziewczynek i nie mniej uroczego chłopca .

Pierwszy kapelusik z mojej kolekcji powstał niemal dziewięć lat temu i nosiła go nasza najstarsza córeczka.
Potem na świat przyszły kolejne córeczki a wraz z nimi powstawały kolejne modele kapelusików :)
Wszystkie modele nie tylko doskonale noszą się na główkach moich dzieci, ale swym urokiem przyciągają zainteresowanie innych mam i cioć, chcących wejść w posiadanie podobnej rzeczy dla swojego maluszka.
To był dla mnie sygnał do założenia jednoosobowej działalności gospodarczej.
I tak od dnia urodzin najmłodszej córeczki prowadzę działalność, w ramach której zajmuję się między innymi produkcją unikalnych szatek do Chrztu i chusteczek komunijnych, opatrzonych datą i imionami dziecka, co czyni je wyjątkowymi i niepowtarzalnymi. Do ich produkcji wybieram materiały i nici posiadające certyfikat Oko-test dający gwarancję, iż dany materiał jest przyjazny i bezpieczny. Do haftu używam nici produkcji niemieckiej, które nie farbują i zachowują kolor co daje gwarancję pamiątki na całe lata. Do szycia i haftu używam oryginalnych profesjonalnych maszyn japońskich.

Wzory proponowanych przeze mnie wyrobów szydełkowych są wyłącznie mojego autorstwa i jako takie chronione są prawem autorskim.
Do ich wyrobu preferuję przyjazną merceryzowaną bawełnę oraz mięciutki akryl, ale na życzenie, po uzgodnieniu dostępności materiału, mogę je wykonać z czegoś innego.